ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

 

ШАНОВНІ ЗАЯВНИКИ ТА ЗАПИТУВАЧІ ІНФОРМАЦІЇ!

 

Відповідно до Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», уведеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020 № 87, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказів виконувача обов’язків Генерального прокурора від 12.03.2020 № 141 та від 13.03.2020 № 147, ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНО ДОПУСК ДО АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ ТА ВСТАНОВЛЕНО ОСОБЛИВИЙ ПОРЯДОК ЇХ РОБОТИ.

 

У зв’язку з цим на час дії карантину на всій території України ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ЗАЯВНИКІВ, ЗАПИТУВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ, ДЕПУТАТІВ УСІХ РІВНІВ В ОРГАНАХ ПРОКУРАТУРИ ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ.

 

Водночас звернутися до Київської обласної прокуратури Ви можете:

 

1) з письмовим зверненням:

 

поштою на адресу Київської обласної прокуратури: бульвар Лесі Українки, 27/2, місто Київ, 01601;

 

– через скриньку за адресою: бульвар Лесі Українки, 27/2, місто Київ, 01601;

 

шляхом подання електронного звернення за визначеною формою Е-Mail: zvern@kobl.gp.gov.ua (крім депутатських звернень та запитів);

 

– зателефонувавши на телефон «гарячої лінії» - (044)-200-19-56.

 

2) із запитами на публічну інформацію:

 

– через скриньку за адресою: бульвар Лесі Українки, 27/2, місто Київ, 01601;

 

– поштою (на адресу Київської обласної прокуратури: бульвар Лесі Українки, 27/2, місто Київ, 01601;

 

– на електронну пошту: public@kobl.gp.gov.ua;

 

– зателефонувавши за номером телефону (044)-200-19-56.

 

Враховуючи ситуацію, яка вимагає дотримання правил карантину, просимо обрати сприятливий час для направлення звернень та запитів на адресу органів прокуратури, а також з розумінням віднестись до можливих випадків більш тривалого строку їх розгляду ніж той, що передбачений чинним законодавством.

 

ДЯКУЄМО ЗА ПОРОЗУМІННЯ!

 

БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я ВАМ ТА ВАШИМ РОДИНАМ!

 

 

 

ГРАФІК

прийому громадян керівництвом Київської обласної прокуратури

 

Керівник Київської обласної прокуратури

Хоменко Олексій Миколайович

вівторок

з 10 до 12 год.

   

Перший заступник керівника  обласної прокуратури

Киричук Максим Юрійович

понеділок

з 10 до 12 год.

та з 15 до 17 год.
   

Заступник керівника обласної прокуратури

Грабець Ігор Несторович

четвер

з 10 до 12 год.

та з 15 до 17 год.
   

Заступник керівника обласної прокуратури

Ткаленко Олег Валерійович

середа

з 10 до 12 год.

та з 15 до 17 год.
   

Заступник керівника обласної прокуратури
Крим Максим Юрійович

п'ятниця

з 10 до 12 год.

та з 15 до 17 год.
   

 

Керівник обласної прокуратури приймає громадян за попереднім записом ( але не в день прийому) за зверненнями, у задоволенні яких відмовлено його заступниками, або у разі оскарження їх дій чи рішень.

Заступники керівника обласної прокуратури приймають громадян у разі незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими керівником самостійного структурного підрозділу обласної прокуратури, керівником місцевої прокуратури.

Прийом громадян проводиться, якщо керівництвом не прийнято рішення про припинення розгляду звернення з порушеного питання відповідно до ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» і громадянину письмово не повідомлялося про суть прийнятого рішення за його зверненням.

 

 

 Організація прийому громадян у Київській обласній прокуратурі

Прийом громадян у Київській обласній прокуратурі відбувається за адресою:

м. Київ, б-р Лесі Українки, 27/2.

Контактний телефон відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів:

тел. 200-19-56.

 

 Організація роботи зі зверненнями здійснюється відповідно до вимог Конституції України, Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування громадянам конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” від 07.02.08 р. № 109/2008, а також наказу Генерального прокурора від 06 серпня 2020 року № 363 "Про організацію роботи органів прокуратури з особистого прийому, розгляду звернень і запитів та забезпечення доступу до публічної інформації."

Прийом громадян працівниками відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів Київської обласної прокуратури проводиться щоденно з 09 до 12 та 12:45 до 16 години, у п‘ятницю та передсвяткові дні з 09 до 12 та з 12:45 до 15:00.

Керівником Київської обласної прокуратури особистий прийом громадян здійснюється з 10 до 12 години щовівторка.

Заступниками керівника обласної прокуратури особистий прийом громадян здійснюється згідно із затвердженим графіком.

Керівники структурних підрозділів апарату обласної прокуратури приймають громадян щоденно у робочий час відповідно до наданих повноважень.

Звертаючись із письмовою заявою до Київської обласної прокуратури, необхідно дотримуватись вимог ст.5 Закону України “Про звернення громадян”. Зокрема, у зверненні обов’язково повинно бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання заявника, суть порушеного питання, зауваження, пропозиції чи скарги, дата та підпис.

Звернення може бути усним чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.

06 серпня 2020 року набрав чинності наказ Генерального прокурора № 363 "Про організацію роботи органів прокуратури з особистого прийому, розгляду звернень і запитів та забезпечення доступу до публічної інформації."

З метою виконання положень статті 5 Закону України «Про звернення громадян» Інструкцією передбачено право громадян надсилати письмові звернення з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку (електронне звернення).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

 

З р а з о к
заяви (скарги)

 


Керівнику Київської обласної прокуратури


Прізвище, ім’я, по батькові
заявника, поштова адреса,
телефон

 


Заява (скарга)

 

         Суть оскаржуваного питання _____________________________________
         Вимога (прохання) до прокурора __________________________________

        

                        Дата                                      (підпис)                                    (П.І.Б.)

 

 

Г Р А Ф І К

прийому громадян керівництвом Офісу Генерального прокурора

 

Генеральний прокурор останній четверг кожного місяця
Венедіктова І.В. з 10 год. до 12 год.
   
Перший  
заступник Генерального прокурора останній понеділок кожного місяця
Говда Р.М. з 10 год. до 12 год.
   
Заступник Генерального прокурора остання середа кожного місяця
Мустеца І.В. з 10 год. до 12 год.
   
Заступник Генерального прокурора останній четвер кожного місяця
Симоненко О.Ю. з 14 год. до 16 год.
   
Заступник Генерального прокурора остання п'ятниця кожного місяця
Якубовський М.В. з 10 год. до 12 год.

 

 Порядок прийому громадян в Офісі Генерального прокурора на виконання ст.22 Закону України «Про звернення громадян" врегульовано Інструкцією про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, затвердженою наказом Генерального прокурора № 363 від 06.08.2020 року.