Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Керівник Київської обласної прокуратури


Крим Максим Юрійович

Народився 19 липня 1988 року у м. Самарканд, Узбекістан.

 

Освіта: вища. У 2010 році закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація магістр права.

 

Службова діяльність:

 

У 2010 розпочав свій професійний шлях на посаді слідчого, а згодом старшого слідчого військової прокуратури Севастопольського гарнізону Військово-Морських Сил України.

 

З серпня 2012 по квітень 2014 року працював у Севастопольській прокуратурі з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Кримського регіону України на посадах: старшого слідчого, старшого прокурора відділу.

 

З квітня по серпень 2014 року обіймав посаду прокурора відділу нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та при проведенні оперативно-розшукової діяльності слідчого управління прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

 

Серпень-листопад 2014 року - прокурор відділу нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та при проведенні оперативно-розшукової діяльності слідчого управління військової прокуратури Західного регіону України.

 

Листопад 2014 – липень 2015 -  старший прокурором, а згодом заступником начальника відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях слідчого відділу управління процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів органами, що провадять оперативно-розшукову діяльність Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України.

 

Липень – вересень 2015 - заступник начальника відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях слідчого відділу управління процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів органами, що провадять оперативно-розшукову діяльність Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України.

 

 З вересня 2015 по листопад 2017 року обіймав посаду начальника відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях слідчого відділу управління з розслідування злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку Головної військової прокуратури.

 

З листопада 2017 по лютий 2018 року очолював перший відділ процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях слідчого відділу управління з розслідування злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку Головної військової прокуратури.

 

3 лютого 2018 по вересень 2020 року - перший заступник військового прокурора Центрального регіону України.

 

Вересень – листопад 2020 року - перший заступник керівника Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

 

25 листопада 2020 року призначений на посаду заступника керівника Київської обласної прокуратури.

 

У 2015 році Указом Президента України нагороджений медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня.

 

У 2018 році нагороджений заохочувальною відзнакою Міністерства оборони України – медаллю «За зміцнення обороноздатності»

 

Неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України.


Заступник керівника Київської обласної прокуратури


Грабець Ігор Несторович

1985 р.н. - м.Івано-Франківськ


Освіта:
у  2007 році закінчив Одеську національну юридичну академію. Кандидат юридичних наук.

 

 
Службова (трудова) діяльність:

 

З січня 2007 року почав трудову діяльність в органах прокуратури Київської області на посаді помічника Бориспільського міжрайонного прокурора Київської області.

 

З серпня 2010 по грудень 2011 працював заступником Бориспільського міжрайонного прокурора Київської області.

 

З грудня 2011 по січень 2012 року обіймав посаду заступника начальника відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Київської області, а з січня по липень 2012 - заступника начальника управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Київської області

 

З липня 2012 по квітень 2013 року перебував на посаді начальника управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Київської області.

 

З квітня 2013 по березень 2014 очолював відділ захисту інтересів громадян і держави  у сфері земельних відносин Головного управління представництва в суді, захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Генеральної прокуратури України.

 

З жовтня 2014 року працював в прокуратурі Київської області  на посаді першого заступника прокурора Київської області.

 

З жовтня 2020 року призначений заступником керівника Київської обласної прокуратури.

 

Указом Президента України йому присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України». Нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України.

 

 


Заступник керівника Київської обласної прокуратури


Ткаленко Олег Валерійович

Народився 13 жовтня 1981 року у місті Суми


Освіта:
у  2003 році закінчив Національний університет внутрішніх справ

У 2007 році закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого

 
Службова (трудова) діяльність:

З липня 2007 року почав трудову діяльність в органах прокуратури Сумської області на посаді помічника Шосткінського міжрайонного прокурора Сумської області.

З жовтня 2007 по травень 2012 старшим слідчим Шосткінського міжрайпрокурора Сумської області.

З травня 2012 по вересень 2012 року обіймав посаду заступника прокурора Лебединського району Сумської області, а з вересня по листопад 2012 – старшого прокурора  відділу роботи з кадрами прокуратури Вінницької області.

З листопада 2012 по квітень 2014 року перебував на посаді начальника відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення  управління  нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області.

З квітня  по липень 2014 працював прокурором другого наглядового відділу за додержанням законів при провадженні досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Генеральної прокуратури України.

З липня 2014 року по листопад 2015 перебував на посаді  прокурора Сумського району Сумської області.

З листопада по грудень 2015 очолював відділ нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Сумської області, з грудня 2015 по вересень 2016 – відділ нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Сумської області.

З вересня по жовтень 2016 року працював начальником відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури області, з жовтня по листопад того ж року - начальником відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності  прокуратури Сумської області.

З листопада 2016 по квітень 2020 обіймав посаду начальника управління нагляду у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Сумської області.

З квітня по вересень 2020 перебував на посаді начальника першого відділу процесуального керівництва при провадженні  досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення  управління нагляду у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Сумської області, а з вересня по листопад того ж року - прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Сумської обласної прокуратури.

З листопада 2020 року призначений заступником керівника Київської обласної прокуратури.

Наказом Генерального прокурора України його відзначено нагрудним знаком «За сумлінну службу в органах прокуратури».

 


Заступник керівника Київської обласної прокуратури


Сваток Андрій Георгійович

Народився 21 червня 1986 року у м. Києві

 

Освіта: вища. У 2009 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація магістр права.

Службова діяльність:

У 2009 році розпочав свій професійний шлях на посаді помічника прокурора Оболонського району міста Києва. Згодом працював прокурором та старшим прокурором прокуратури Оболонського району міста Києва.

З листопада 2013 по березень 2015 року працював старшим прокурором відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, та процесуального керівництва  прокуратури міста Києва.

З березня 2015 по вересень 2016 року продовжив трудову діяльність у Генеральній прокуратурі України, де працював прокурором та старшим прокурором відділів  Генеральної прокуратури України.

Із вересня 2016 по вересень 2020 року обіймав посаду начальника управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Миколаївської області.

З вересня 2020 по квітень 2021 року – прокурор, начальник управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами‚ які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Житомирської обласної прокуратури.

З квітня 2021 року по січень 2023 - начальник управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю і координації діяльності правоохоронних органів Київської обласної прокуратури.