Прокурор Київської області

державний радник юстиції 3 класу


Киричук Максим Юрійович

Народився 9 травня 1980 року у Львові.

Вищу юридичну освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

У 2002 році розпочав працювати в органах прокуратури на посаді помічника прокурора Пустомитівського району Львівської області.
З вересня 2002 до березня 2003 року обіймав посаду старшого помічника прокурора Пустомитівського району Львівської області.
З березня 2003 по квітень 2006 року працював слідчим прокуратури Сихівського району міста Львова.
З квітня 2006 до квітня 2007 року – перший заступник міського голови м. Яворова Львівської області.
По тому, до червня 2011 року обіймав посаду слідчого прокуратури Пустомитівського району Львівської області.
Із червня 2011 до жовтня 2013 року працював прокурором, а згодом начальником слідчого відділу слідчого управління прокуратури Київської області.
Із жовтня 2013 по квітень 2014 року обіймав посаду начальника слідчого управління прокуратури Київської області.
По тому – до січня 2015 року – працював на посадах начальника відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Закарпатської області, Закарпатського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, прокурора Тячівського району Закарпатської області.
У січні 2015 року призначений на посаду старшого слідчого в особливо важливих справах другого слідчого відділу управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України.
З квітня 2015 до лютого 2016 року обіймав посаду прокурора відділу процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях про корупційні злочини Генеральної прокуратури України.
З 15 липня 2016 року призначений на посаду прокурора Волинської області.

19 липня 2018 року призначений прокурором Київської області.


Перший заступник прокурора Київської області

старший радник юстиції


Грабець Ігор Несторович

Народився у 1985 році.

У 2007 році закінчив Одеську національну юридичну академію.

В органах прокуратури працює з січня 2007 року.

Працював на посадах помічника, заступника Бориспільського міжрайонного прокурора, заступника начальника відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Київської області, заступника начальника управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Київської області, начальника управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Київської області, начальника відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин Головного управління представництва в суді, захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Генеральної прокуратури України.

З жовтня 2014 року призначений першим заступником прокурора Київської області.


    


Заступник прокурора Київської області

старший радник юстиції


Мілевський Андрій Петрович

Народився у 1981 році.

У 2006 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

В органах прокуратури працює з грудня 2005 року.

Працював на посадах помічника прокурора, слідчого, старшого слідчого прокуратури Оболонського району м. Києва, прокурора відділу роботи з кадрами прокуратури м. Києва, заступника прокурора Шевченківського району м. Києва, Київського прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, прокурора Святошинського району міста Києва, прокурора Голосіївського району міста Києва, першого заступника керівника Київської місцевої прокуратури № 1  м. Києва, заступника начальника управління нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби Департаменту нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.

З вересня 2016 року призначений заступником прокурора Київської області.

 


Заступник прокурора області
старший радник юстиції


Єфремов Сергій Олексійович
Народився 29 лютого 1980 року у Львові.

Вищу юридичну освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

В органах прокуратури працює з квітня 2002 року.

З квітня 2002 по вересень 2008 обіймав посади помічника, а згодом – старшого помічника прокурора Залізничного району міста Львова Львівської області.
З вересня 2008 по листопад 2011 року працював прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, ДМС та ДПСУ при провадженні ОРД, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять ОРД, дізнання та досудове слідство прокуратури Львівської області.
З листопада 2011 до грудня 2012 обіймав посади прокурора, а по тому – старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами Служби безпеки України управління нагляду за додержанням законів органами СБУ, Державної митної служби та Державної прикордонної служби України Головного управління нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства Генеральної прокуратури України.
У грудні 2012 року призначений на посаду прокурора відділу нагляду за досудовим розслідуванням і підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами Служби безпеки України, Державної митної служби та Державної прикордонної служби України Головного управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.
З квітня 2013 по лютий 2015 року обіймав посади старшого прокурора, а згодом – заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Львівської області.
З лютого по квітень 2015 року - перший заступник начальника управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України.
З квітня по вересень 2015 року працював на посаді начальника відділу процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях про корупційні злочини управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Головного управління процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Генеральної прокуратури України.
З вересня 2015 по квітень 2016 року обіймав посади заступника начальника, а згодом - начальника відділу процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях стосовно службових осіб, які займають особливо відповідальне становище Генеральної прокуратури України.
З квітня 2016 і до липня 2016 року працював прокурором відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури України.
З липня 2016 по вересень 2018 року обіймав посаду заступника прокурора Волинської області.
19 вересня 2018 року призначений заступником прокурора Київської області.


Заступник прокурора Київської області

старший радник юстиції


Голинський Ярослав Олегович

Народився 20 квітня 1985 року в Тернополі.

Вищу юридичну освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка та Одеській юридичній академії.

В органах прокуратури працює з грудня 2007 року.

Обіймав різні, в тому числі керівні, посади в органах прокуратури Київської та Закарпатської областей.

До призначення 26 липня 2016 року заступником прокурора Волинської області працював начальником відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури Київської області.

10 жовтня 2018 року призначений заступником прокурора Київської області.