Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Судитимуть так званого «першого заступника міністра юстиції днр» за колаборацію з окупантами

    

Прокурори Київської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього працівника Донецького апеляційного адміністративного суду за фактами участі у терористичній організації та колабораційної діяльності (ч. 1 ст. 258-3, ч. 5, 6 ст. 111-1  КК України).
  
Розслідуванням встановлено, що у грудні 2018 року, підтримуючи агресію рф, обвинувачений  добровільно погодився на пропозицію окупантів та обійняв посаду «першого заступника міністра юстиції днр». У складі делегацій псевдоміністерства він здійснював підписання наказів, меморандумів, очолював делегації, проводив робочі зустрічі та інші дії, які сприяли діяльності терористичної організації.
  
З метою формування у громадян думки щодо законності органів, створених окупаційною адміністрацією держави-агресора, здійснював публічні виступи на території тимчасово окупованих населених пунктів Донецької області - смт Мангуш та Нікольське.
  
Також обвинувачений передавав зібрану працівниками «міністерства» допомогу бойовикам, які воюють проти Збройних Сил України.
  
Досудове розслідування здійснювалось слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві.
  
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 268