Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
За одержання 22500 доларів США хабаря від забудовника судитимуть сільського голову та його посередників

     

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно голови однієї з сільських рад Фастівського району Київщини та двох його посередників за фактами одержання неправомірної вигоди та пособництва у її одержанні (ч. 3, 4 ст. 368, ч. 5 ст. 27 ч. 3, 4 ст. 368 КК України).

Розслідуванням встановлено, що сільський голова за посередництва  начальника відділу земельних відносин, містобудування та архітектури, інспектора з благоустрою тієї ж сільської ради та ще однієї особи одержав від забудовника 22500 доларів хабаря. За вказану суму вони затвердили детальний план території, змінили цільове призначення земельної ділянки та присвоїли поштові адреси пʼяти об’єктам нерухомого майна.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими ГУ НП в Київській області за оперативного супроводу ГУ СБУ у м. Києві та Київській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 408