45 тис доларів США за зміну цільового призначення земельної ділянки – підозрюється мешканець Київщини (ФОТО)

    

 

За процесуального керівництва Вишгородської окружної прокуратури повідомлено про підозру мешканцю Вишгорода в отриманні неправомірної вигоди з метою впливу на уповноважених осіб органів влади (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

За даними слідства, підозрюваний пообіцяв громадянину посприяти у вирішенні питання щодо зміни цільового призначення земельної ділянки у   смт Димер Вишгородського району.  Він запевнив чоловіка в тому, що має можливість вплинути на представників органів влади, аби його питання було вирішено позитивно. Свої «послуги» оцінив у 45 тис доларів США.

Викрито підозрюваного прокурорами спільно з співробітниками Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю  ГУ СБУ в м. Києві та Київській області під час отримання частини обумовленої суми.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 1419