Експрацівника комунального підприємства за розтрату майже 1 млн грн бюджетних коштів, засуджено до 3 років позбавлення волі

    

Бориспільською місцевою прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у Бориспільському міськрайонному суді під час розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні стосовно колишнього працівника комунального підприємства за фактом розтрати майже 1 млн грн  бюджетних коштів (ч. ч. 1, 3 ст. 191 КК України).

В суді прокурором доведено, що упродовж 2016-2019 років обвинувачений, будучи матеріально-відповідальною особою, працюючи агентом касиром комунального підприємства, привласнював грошові кошти отримані за продаж ритуальних товарів, чим спричинив збитки місцевому бюджету в розмірі майже 1 млн грн.

Вироком суду чоловіка визнано винним в інкримінованих кримінальних правопорушеннях та призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, безпосередньо пов’язані із зберіганням, обробкою, продажем (відпуском), перевезенням або застосуванням у процесі виробництва переданих цінностей на строк 3 роки.

Пресслужба прокуратури Київської області

кількість переглядів: 732