Повідомлено про підозру начальнику місцевого відділу державної виконавчої служби за незаконний продаж квартири

    

За процесуального керівництва Білоцерківської місцевої прокуратури повідомлено про підозру начальнику місцевого відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинило тяжкі наслідки).

Як встановлено в ході досудового розслідування, підозрюваний, без дозволу органу опіки та піклування або відповідного рішення суду, подав до державного підприємства заяву на реалізацію арештованої квартири, в якій проживають та зареєстровані неповнолітні діти.

У подальшому, вказане нерухоме майно, вартість якого складала понад 250 тис грн, продано через систему електронних торгів, чим заподіяно тяжкі наслідки охоронюваним законом правам, свободам та інтересам неповнолітнім.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба прокуратури Київської області

кількість переглядів: 403