Завершено досудове розслідування відносно інженера з питань охорони праці одного із підприємств на Київщині

    

За процесуального керівництва прокуратури області до суду скеровано обвинувальний акт відносно інженера з охорони праці одного із підприємств на Київщині.

За обставинами кримінального провадження, вищевказаний чоловік будучи відповідальним за  забезпечення дотримання вимог законодавства з охорони праці та пожежної безпеки на об’єкті підприємства, допустив їх порушення  на автозаправній станції в смт. Гостомель (зокрема допустив реалізацію бензину та дизельного пального, в порушення норм чинного законодавства та без дозвільних документів), що створило загрозу загибелі людей  чи настання інших тяжких наслідків.

 

Дії особи кваліфіковано за ч. 1 ст. 272 КК України, як порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві особою, яка зобов'язана їх дотримувати, що створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків.

 

Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснювалось СУ ФР ГУ ДФС у Київській області.

У разі доведення вини, особі загрожує покарання у виді штрафу до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робот на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба прокуратури Київської області

кількість переглядів: 314