Прокуратурою Київської області спільно з Службою безпеки України припинено незаконний канал контрабанди зброї та боєприпасів (ФОТО)

    

Прокуратурою області спільно з слідчими та оперативними підрозділами ГУ СБУ у м. Києві та Київській області, в межах здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом контрабанди зброї за ст. 201 КК України, 21 жовтня поточного року припинено незаконний канал постачання на територію України зброї, частин до неї та боєприпасів.

У ході досудового розслідування установлено, що службові особи одного із підприємств організували переміщення через митний кордон України зброї, частин до неї та боєприпасів, шляхом розмитнення вказаного «товару» за іншими класифікаціями УКТ ЗЕД, що є товарною номенклатурою Митного тарифу України.

Під час проведення санкціонованих обшуків виявлено та вилучено значну кількість пістолетів, рушниць, гвинтівок та боєприпасів.

Досудове розслідування триває.

Організатору схеми контрабанди готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопопрушення, передбаченого ч.2 ст.201 КК України, а також клопотання в суд про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За скоєння вказаних кримінальних правопорушень передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

 

Пресслужба прокуратури Київської області

 

 

 

 

 

 

кількість переглядів: 1013