Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Бориспільською місцевою прокуратурою оскаржено рішення суду, яким вбивцю звільнено від подальшого відбування покарання

    

Ухвалою Бориспільського міськрайонного суду від 19.11.2018 задоволено клопотання адвокатів засудженого та звільнено від подальшого відбування покарання, як такого, що захворів на тяжку хворобу.

Вказану особу в 2017 році позбавлено волі терміном на 10 років за вчинення умисного вбивства. Тобто, строк не відбутого покарання останнього становить понад 6 років, крім того, за місцем відбуття покарання він характеризується негативно через систематичне порушення вимоги режиму.

Водночас, згідно висновку комісійної судової медичної експертизи перебіг наявних у засудженого захворювань не підпадає під «Перелік захворювань, які є підставою для подання до суду матеріалів про звільнення засудженого від подальшого відбування покарання». Більше того, даних про те, що виявлені захворювання загрожують його життю або можуть призвести до серйозного погіршення здоров'я чи інших тяжких наслідків не наведено, а стан засудженого не перешкоджає подальшому його відбуванню покарання.

Враховуючи наведене, прокуратура просить Київський апеляційний суду скасувати ухвалу Бориспільського міського суду щодо звільнення останнього від подальшого відбування покарання та ухвалити нову, якою відмовити в задоволенні клопотання адвокатів засудженого.

 

Прес-служба прокуратури Київської області

кількість переглядів: 2531