Прокуратура Київської області вимагає повернути державі майже 6 га земель лісового фонду на території Обухівського району

    

Установлено, що рішеннями Першотравенської сільської ради Обухівського району у 2010 році передано у приватну власність громадян земельні ділянки площею майже 6 га для ведення особистого селянського господарства з числа земель лісогосподарського призначення державної власності.

У подальшому в 2014 році, рішеннями цієї ж ради незаконно та з перевищенням повноважень змінено цільове призначення вказаних земель, із ведення особистого селянського господарства на будівництво та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.

Зазначимо, що відповідно до вимог чинного законодавства розпоряджатися вказаною категорією земель належить, виключно, до компетенції Кабінету Міністрів України. Більше того, землі лісогосподарського призначення надавати у приватну власність для інших цілей законом заборонено.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою Київської області до Обухівського районного суду скеровано позов про визнання недійсними рішень Першотравенської сільської ради та витребування землі на користь держави.

Прес-служба прокуратури Київської області

 

кількість переглядів: 1652