Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Прокуратура через суд вимагає повернення незаконно наданих земель на Київщині, загальною ринковою вартістю понад 1,2 млн. гривень

    

Броварською місцевою прокуратурою виявлено факти порушення вимог земельного законодавства під час відведення земельних ділянки лісового фонду на території зони відчуження.

Зокрема, встановлено, що у 2013 році на підставі наказів Головного управління Держземагенства у Київській області трьом громадянам надано безоплатно у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва на території Страхоліської сільської ради Іванівського району Київської області, загальною ринковою вартістю      понад 1, 2 млн. гривень.

Разом з тим, вказані земельні ділянки розташовані на території зони відчуження та  сформовані за рахунок земель лісогосподарського призначення, які перебувають в постійному користуванні Державного спеціалізованого підприємства «Північна Пуща», яке не надавало дозволу на їх вилучення. Зміна цільового призначення землі не проводилась.

Броварською місцевою прокуратурою на виявлені порушення вимог земельного та лісового законодавства пред’явлено позовні заяви з вимогами визнати незаконними та скасувати накази Головного управління Держземагенства у Київській області щодо відведення земельних ділянок у приватну власність та витребувати їх з чужого незаконного володіння на користь держави в особі Державного спеціалізованого підприємства «Північна Пуща».

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

кількість переглядів: 2341