Заступником прокурора області проведено особистий прийом засуджених, які відбувають покарання в Білоцерківській виправній колонії № 35

    

Заступником прокурора області Єфремовим С.О. та начальником відділу прокуратури області Колбом І.О. 19.12.2018 проведено особистий прийом засуджених, які відбувають покарання в державній установі «Білоцерківська виправна колонія (№ 35)».

За результатами вказаного прийому засудженим надано роз’яснення щодо застосування умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, заміни невідбутої частини покарання більш м'яким та з інших питань, з якими вони зверталися.

Крім того, в діяльності виправної установи виявлено численні порушення щодо повноти проведення соціально-виховної роботи із засудженими та незабезпечення належних режимних вимог.

Мають місце випадки безпідставного притягнення засуджених до дисциплінарної відповідальності. За втручання прокуратури 2 засуджених негайно звільнено з дисциплінарного ізолятора установи, які безпідставно в ньому утримувались.

Реагуючи на вищевказані порушення, прокуратурою області підготовлено вказівку начальнику виправної колонії, на даний час вирішується питання про притягнення винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності.

Робота щодо забезпечення дотримання прав засуджених осіб в установах виконання покарань продовжується та перебуває на особливому контролі керівництва регіональної прокуратури.

Прес-служба

прокуратури Київської області

кількість переглядів: 643