Прокуратурою Київської області затримано двох інспекторів Державної екологічної інспекції Столичного округу за підозрою в отриманні неправомірної вигоди в сумі 2 000 доларів США (ФОТО)

    

У п'ятницю, 26 жовтня, прокуратурою Київської області спільно зі співробітниками УЗЕ в Київській області та ГУНП в області затримано двох інспекторів з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції Столичного округу, один з яких є депутатом Вишгородської міської ради, які вимагали та отримали неправомірну вигоду в розмірі 2 000 доларів США від посадових осіб товариства за проведення «позитивної» перевірки та незастосування до останнього штрафних санкцій.

        

Вказаних осіб в порядку ст. 208 КПК України затримано.

        

На даний час тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії, вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманим особам у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (вимагання й одержання неправомірної вигоди особою, яка займає відповідальне становище, вчинене за попередньою змовою групою осіб) КК України.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Прес-служба

прокуратури Київської області

кількість переглядів: 3299