Прокуратурою Київської області вжито заходів представницького характеру щодо стягнення з забудовника до місцевого бюджету Гостомельської селищної ради коштів пайової участі на суму понад чверть млн грн

    

Прокуратурою Київської області виявлено факти порушення бюджетного законодавства в частині безпідставної несплати забудовником до місцевого бюджету Гостомельської селищної ради коштів пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури с. Гостомель.

Установлено, що чоловік, який виступив замовником будівництва багатоквартирних житлових будинків в с. Гостомель, не сплатив за умовами договору пайової участі кошти до місцевого бюджету селища у сумі понад чверть млн грн.

При цьому, Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області впродовж 2017 року забудовнику зареєстровано декларації про готовність до експлуатації закінчених будівництвом об’єктів, відповідно до яких введено в експлуатацію 8-ми та 12-ти квартирні житлові будинки.

Реагуючи на виявлені порушення, Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури пред’явлено 2 позови щодо стягнення із забудовника коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту, за якими місцевий бюджет поповниться на суму понад чверть млн грн.

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

кількість переглядів: 2029