Завдяки принциповій позиції прокуратури Київської області скасовано незаконне рішення сільської ради, яке було прийняте в умовах реального конфлікту інтересів

    

Завдяки вжитим заходам Переяслав-Хмельницького відділу Бориспільської місцевої прокуратури колишнього голову однієї з сільських рад Переяслав-Хмельницького району визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) та призначено стягнення у виді штрафу в розмірі 3 400 гривень.

 

Установлено, що в жовтні 2015 року, рішенням сільської ради передано у приватну власність сільському голові земельну ділянку площею майже 1 га для ведення особистого селянського господарства. Вказану земельну ділянку сільський голова передав собі у власність, підписавши вищевказане рішення, чим порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції», так як рішення прийняте посадовою особою у власних інтересах та на свою користь.

 

Крім цього, судом задоволено позовні вимоги прокуратури та скасовано рішення сільської ради, яке було прийняте в умовах реального конфлікту інтересів,  щодо передачі вказаних земель у приватну власність.

 

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

кількість переглядів: 1853