Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
За порушення прав затриманих осіб працівники патрульної поліції притягнуті до дисциплінарної відповідальності

    

Прокуратурою Київської області за результатами перевірки в батальйоні патрульної поліції в м. Біла Церква управління патрульної поліції у Київській області виявлено порушення вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення під час адміністративного затримання осіб та оформленні поліцейськими протоколів про адміністративне затримання.

Так, наявні випадки порушень прав затриманих осіб на захист, несвоєчасного повідомлення центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про їх затримання, а також неповідомлення про їх затримання родичів, не ознайомлення з правами, інше. 

Вказані порушення стали можливими перш за все через неналежне виконання поліцейськими своїх посадових обов’язків, а також через відсутність дієвого відомчого контролю управлінням патрульної поліції Київщини за роботою підпорядкованих батальйонів.

Реагуючи на виявлені порушення, начальнику управління патрульної поліції у Київській області прокуратурою області внесено вказівку, за результатами розгляду якої до дисциплінарної відповідальності притягнуто 4 поліцейських.

Пресслужба прокуратури Київської області

кількість переглядів: 1661