Прокуратура вимагає стягнути майже один мільйон гривень збитків, завданих бюджету недобросовісним підрядником під час ремонту дороги

    

Прокуратура Київщини до Господарського суду м. Києва скерувала позов в інтересах держави в особі Озерської сільської ради Бородянського району до приватного підприємства про відшкодування збитків - грошових коштів за фактично невиконані відповідачем підрядні роботи в розмірі майже один мільйон гривень.

 

Встановлено, що між сільською радою та підприємством укладено договір щодо проведення робіт з проектування та капітального ремонту проїзної частини вулиці в с. Озера.

 

Однак, незважаючи на те, що замовником робіт здійснено оплату за договором, підрядник своїх зобов’язань так і не виконав. Зокрема, будівельні роботи виконані не в повному обсязі, а використані матеріали не відповідають витратам, які підрядник поніс під час виконання ремонтних робіт.

 

Внаслідок неналежного виконання підприємством своїх обов’язків, за укладеним з сільською радою договором, державі завдано збитків на суму майже один мільйон гривень.

Наразі судом відкрито провадження у справі за позовом Фастівської місцевої прокуратури. Судовий розгляд триває.

Пресслужба прокуратури Київської області

кількість переглядів: 1403