Повідомлено про підозру колишньому Підгірцівському сільському голові

    

Прокурором області повідомлено про підозру колишньому Підгірцівському сільському голові у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366, ч.ч. 2,3,4 ст. 191 КК України.

Встановлено, що вказана особа, перебуваючи на посаді Підгірцівського сільського голови, будучи службовою особою, діючи від імені органу місцевого самоврядування, діючи з прямим умислом,  вчинив службове підроблення та розтрату бюджетних коштів на суму понад 440 тисяч гривень.

Так, Підгірцівською сільською радою Обухівського району Київської області, в особі сільського голови, у період з 2013 по 2015 роки, укладено ряд договорів із ТОВ «Геоземінвест».

У подальшому, достовірно знаючи, що технічні документації із землеустрою за вищевказаними договорами не виготовлені та не передані до сільської ради, підписав 6 актів прийому-передачі виконаних робіт, що стало підставою для перерахування на рахунок  ТОВ «Геоземінвест» грошових коштів на загальну суму понад 440 тисяч гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у вказаному кримінальному провадженні здійснюється Обухівським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури.

Досудове розслідування триває.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба прокуратури Київської області

кількість переглядів: 2035