Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Прокуратура Київщини в судовому порядку повернула у державну власність 2,7 га лісу

    

Київським апеляційним судом задоволено позов прокуратури Київської області та витребувано з незаконного володіння фізичних осіб на користь держави 2,7 га земель лісогосподарського призначення, розташованих в адміністративних межах Глібівської сільської ради Вишгородського району, які незаконно передані у приватну власність громадян Вишгородською районною державною адміністрацією. Підставами для звернення до суду стало порушення вимог чинного законодавства при наданні у власність вказаних земельних ділянок під видом інших категорій земель.

Зокрема, Вишгородською районною державною адміністрацією при розпорядженні землями зазначеної категорії порушено вимоги Земельного та Лісового кодексів України, оскільки вказані землі належали ДП «Димерське лісове господарство» та відповідно до закону не могли передаватись у приватну власність.

Зауважимо, що на Київщині набули поширеного характеру порушення вимог земельного законодавства в процесі розпорядження земельними ділянками лісогосподарського призначення, в першу чергу з боку місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Однак прокуратура Київської області і надалі вживатиме заходів до повернення в державну власність лісових земель, які становлять особливе природоохоронне значення для регіону та перебувають під охороною держави.

 

 

Пресслужба прокуратури Київської області

кількість переглядів: 2017