Прокуратура Київської області в суді забезпечила повернення державі земельної ділянки площею 17 га на території Яготинського району

    

Завдяки вжитим заходам представницького характеру, Бориспільська місцева прокуратура в судовому порядку довела незаконність договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 17 га вартістю майже 2 млн грн на території Червонівської сільської ради Яготинського району.

Так, у  2012 році Яготинська районна державна адміністрація надала дозвіл громадянину на виготовлення землевпорядної документації з метою передачі в оренду земельної ділянки площею 17 га.

У подальшому проект землеустрою затверджено Головним управлінням Держгеокадастру в Київській області, після чого з громадянином укладено договір оренди землі строком на 7 років для ведення фермерського господарства. 

Однак, всупереч вимогам Законів України «Про фермерське господарство» та «Про оренду землі», не прийнято до уваги, що договір укладається задля збільшення меж раніше утвореного фермерського господарства, із особою, яка вже використала своє право на позаконкурсне отримання землі. 

Реагуючи на виявлені порушення, Бориспільська місцева прокуратура звернулась до суду із позовною заявою з вимогами про скасування розпорядження РДА, наказу і визнання недійсним договору оренди землі.

Наразі позовні вимоги місцевої прокуратури задоволено судом.

Прес-служба

прокуратури Київської області

 

кількість переглядів: 2306