За результатами проведеної перевірки органами прокуратури Київської області виявлено численні порушення в Кагарлицькій виправній колонії № 115

    

Кагарлицькою місцевою прокуратурою в ході перевірки в державній установі «Кагарлицька  виправна колонія (№ 115)» спільно з прокуратурою Київської області виявлено порушення вимог законодавства при притягненні засуджених до дисциплінарної відповідальності, які полягали у недотриманні передбаченої Кримінально-виконавчим кодексом України процедури застосування стягнень та безпідставного їх накладення.

У свою чергу, допускаються недоліки під час підготовки матеріалів щодо заохочення засуджених та неналежно проводиться оцінювання їх поведінки при вирішенні цих питань. 

Також, виявлено факти порушення прав засуджених на оплачувану працю та відсутності належного нагляду за засудженими, які є злісними порушниками режиму.

Внесена місцевою прокуратурою вказівка про усунення вказаних та інших виявлених під час перевірки порушень на даний час перебуває на розгляді.

Прес-служба

прокуратури Київської області

кількість переглядів: 442