Прокурор Київської області Д. Чібісов повідомив про підозру депутату Коцюбинської селищної ради, який підробивши офіційні документи і гербову печатку, самопроголосив себе в.о. голови Коцюбинської селищної ради (ФОТО)

    

У понеділок, 14 травня, прокурор Київської області Дмитро Чібісов повідомив про підозру депутату Коцюбинської селищної ради 8 скликання у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1,3,4 ст. 358 (підроблення офіційного документу, повторне підробленні офіційного документу, використання завідомо підробленого документу, підроблення печатки) КК України.

 

    

 

Так, встановлено, що вказаний депутат, підробив і підписав рішення Коцюбинської селищної ради, відповідно до якого його обрано секретарем.

 

У подальшому, зловмисник, як в.о. секретаря Коцюбинської селищної ради вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо дострокового припинення повноважень діючого селищного голови та підписав його.

 

Продовжуючи свій злочинний умисел, направлений на призначення себе на посаду виконуючого обов’язки голови Коцюбинської селищної ради, вказаний депутат використав завідомо підробленні рішення Коцюбинської селищної ради, подавши їх до Відділу державної реєстрації виконавчого комітету Ірпінської міської ради.

 

З метою завірення підроблених документів відтиском гербової печатки Коцюбинської селищної ради зловмисник звернувся до Коцюбинського селищного голови про отримання даної печатки. Однак, отримавши від селищного голови відмову про передачу гербової печатки депутат замовив виготовлення та отримав нову печатку Коцюбинської селищної ради.

 

Використовуючи підроблену гербову печатку, зловмисник таким чином затвердив підроблені документи щодо рішення Коцюбинської селищної ради про дострокове припинення повноважень Коцюбинського селищного голови  та про виконання обов’язків Коцюбинського селищного голови.

 

Досудове розслідування триває.

 

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 5 років.

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

 

 

кількість переглядів: 3311