За процесуального керівництва прокуратури Київської області 10 років за гратами проведе колишній «Азовець», який через сварку із своєю знайомою, вирішив підірвати її на гранаті

    

Установлено, що під час проходження служби в зоні проведення АТО 37-річний чоловік, маючи доступ до бойових припасів, по закінченню служби залишив собі невикористані ним 9 запалів та 9 гранат РГН, а також ніж по типу мисливського кинджалу, які привіз та зберігав у своїй квартирі в м.Березань. 

Наприкінці жовтня 2016 року, перебуваючи у себе вдома та вживаючи алкогольні напої, чоловік зателефонував своїй 33-річній знайомій та під час розмови між ними відбулась сварка на побутовому підґрунті.

По закінченню розмови, чоловік вирішив вбити жінку шляхом підриву однієї з бойових гранат.

У подальшому, зловмисник взяв із собою бойову гранату та вирушив до магазину,  у якому працювала жінка.

Зайшовши до магазину, незважаючи на те, що в приміщенні перебували покупці, зловмисник  дістав з кишені своєї куртки бойову гранату РГН, витягнув чеку і кинув гранату через прилавок в бік жінки та покинув приміщення.

Однак, вибух гранати відбувся під металевим листом стелажу, що був розміщений поряд з прилавком магазину, який прийняв на себе вибухову хвилю та уражуючи дії гранати, внаслідок чого жінці вдалось уникнути отримання тілесних ушкоджень несумісних із життям, а інші сторонні особи знаходились осторонь центру вибуху гранати.

Зловмисник був затриманий правоохоронними органами одразу після вчинення злочину у порядку ст.208 КПК України.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч.ч. 1,2 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), ч. 2 ст. 15, п. 5 ч. 2 ст. 115 (закінчений замах на умисне вбивство, вчинене способом небезпечним для життя багатьох осіб) КК України.

Бориспільською місцевою прокуратурою у суді доведено вину обвинуваченого та судом призначено справедливе покарання у виді 10 років позбавлення волі.

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

кількість переглядів: 2947