За принципового реагування прокуратури Київської області арештовано 14-річного парубка, який протягом двох місяців гвалтував малолітнього хлопчика

    

Прокуратура Київської області принципово реагує на злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи, особливо якщо вони вчинені по відношенню до малолітніх дітей.

Так, встановлено, що в м. Обухів, за місцем свого проживання, 14-річний підліток схиляв 8-річного хлопця вступати з ним в інтимні відносини. Вказана протиправна діяльність тривала з червня по серпень поточного року.

За процесуального керівництва Обухівського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури неповнолітньому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом вчинене щодо малолітньої особи) КК України.

За клопотанням прокуратури підозрюваного, який вчиняв дії сексуального характеру по відношенню до малолітньої особи, взято під варту на 2 місяці.

На даний час у кримніальному провадженні призначено ряд експертиз.

Для забезпечення швидкого, повного та всебічного досудового розслідування процесуальним керівником у порядку ст. 36 КПК України надано слідчому грунтовні вказівки.

Досудове розслідування триває.

Після висновків експертних установ обвинувальний акт буде скеровано до суду для розгляду по суті.

Підозрюваному загрожує покарання у виді позбавлення волі строком від 10 до 15 років.

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

кількість переглядів: 2418