Прокуратура Київської області відстоює права громади м. Ірпіня щодо боротьби з розкраданням бюджетних коштів та земель на території міста

    

Вчора, 22 серпня, з метою тиску на працівників прокуратури Київської області та протидії досудовому розслідуванню, фігуранти кримінальних проваджень по розкраданню бюджетних коштів та земель на території міста Ірпіня, зокрема Ірпінський міський голова Карплюк В.А. та його заступник Христюк Д.В. закликали до протидії досудовому розслідуванню та залучили замовні структури до заворушень. При цьому посадові особи Ірпінської міської ради неодноразово не з’являлися на виклики для проведення слідчих дій, що свідчить про бажання ухилитися від відповідальності, фактичного затягування досудового розслідування та створення уяви у суспільства про начебто політичне переслідування.

Вказані дії кваліфіковано як втручання в діяльність працівників правоохоронного органу, у зв''язку з чим в той же день за даним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 343 (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, працівника державної виконавчої служби, приватного виконавця) КК України.

Так у ході досудового розслідування встановлено, що оборудки по виведенню бюджетних коштів та земель громади міста Ірпіня складають десятки мільйонів гривень та справжні цілі полягали у особистому збагаченні власного оточення.

Будь-які дії щодо незаконного заволодіння коштами та землею будуть припиненні, всі об’єкти злочинних посягань повернуті громаді, а не верхівці Ірпінської ради, які сприймають всі надходження в бюджет як можливість збагачення оточення організували вчинення злочинів.


Під час вказаної акції Ірпінського міського голову Карплюка В.А. та його заступника Христюка Д.В. відповідно до вимог ст. ст. 133, 135 КПК України викликано до прокуратури Київської області на 28.08.2017 на 12 годину для проведення слідчих дій, а саме: вручення повідомлення про підозру.
Прес-служба
прокуратури Київської області

кількість переглядів: 2858