Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Завдяки прокуратури Київської області ліквідовано конвертаційний центр із оборотом понад 100 млн грн

    

Установлено, що  група осіб на території Київської області використовуючи фіктивні підприємства надавала суб’єктам реального сектору економіки незаконні послуги щодо формування незаконного податкового кредиту та переведенню безготівкових коштів у готівку.  

 

Так, загальний оборот конвертаційного центру склав понад 100 млн грн.

 

Броварською місцевою прокуратурою за вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212 КК України.

 

В рамках кримінального провадження місцевою прокуратурою проведено майже два десятки обшуків, у ході яких виявлено та вилучено  майже 1 млн грн готівкових коштів, численну кількість печаток, комп’ютерна техніка, фінансово-господарські документи та чорнові записи, які свідчать про незаконну діяльність товаровиробника та фіктивних підприємств.

 

Одночасно, під час обшуків вдалося задокументувати та отримати беззаперечні докази щодо групи підприємств на Київщині, які отримували «послуги» конвертаційцного центру з метою прикриття їх незаконної діяльності пов'язаної з прихованою від оподаткування реалізацією м'ясної продукції та залишенням готівки у «тіні».

 

На даний час проводяться слідчі дії та вирішується питання щодо арешту вилученого майна.

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

кількість переглядів: 3539