Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Прокурори в рамках реалізації проєкту «Прокурор громади» провели тематичні зустрічі зі здобувачами освіти

        

У межах постійної роботи з підвищення свідомості та запобігання негативним явищам серед дітей та підлітків, прокурори в рамках реалізації проєкту «Прокурор громади»  провели інформаційно-просвітницькі та тематичні заходи для здобувачів початкової, базової та профільної середньої, а також вищої освіти.

Всі учасники зустрічей ознайомились з професією прокурора та особливостями роботи в органах прокуратури.

Студенти Державного податкового університету дізнались про пілотний проєкт «Прокурор громади», який запроваджено в Бучанській громаді, його основну мету та ключові складові.

Також прокурор взяв участь у засіданні наукового гуртка кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності під час якого поділився практичними навичками й позитивним досвідом зі студентами.

Учням старших класів та студентам профільних навчальних закладів розповіли про взаємодію прокурорів з місцевими громадами. Обговорювали з ними питання соціальної безпеки та фактори, які сприяють проявам психологічного насилля і способи їх уникнення. Окремо зупинились на питанні кібербезпеки та захисту своїх особистих даних. Вкотре звернули увагу і роз’яснили правила поведінки на залізничних коліях, аби уникнути нещасних випадків та уберегти життя.

Студенам фахового коледжу економіки та права, які завітали до Бучанської окружної прокуратури, продемонстрували процеси роботи відомства. Для них провели цікавий тематичний урок «Кібербезпека. Як захистити себе в інтернеті».

Для діток молодших класів в рамках реалізації проєкту «Прокурор громади» організували казкову вікторину про їх права та обов’язки на прикладі відомих казок і мультфільмів. Під час діалогу дітям в доступній формі роз’яснили що реалізуючи свої права – не можна порушувати права інших. Акцентували увагу збільшенні кількості їх обов’язків і рівень відповідальності залежно від віку.

Пояснили про наявність законів, які визначають права та обов’язки кожної людини.

 

 

 

кількість переглядів: 161