Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Шахрайство із землями комунальної власності на понад 7,3 мільйона гривень – на Київщині викрито злочинну групу

    

За процесуального керівництва Білоцерківської окружної прокуратури повідомлено про підозру організатору та двом учасникам злочинної групи за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 358,     ч. 3 ст. 209 КК України).

За даними слідства, мешканець Київщини організував злочинну групу з метою заволодіння чужим майном. Як виконавців він залучив адвоката та особу, що мала зв’язки в органах влади, серед держреєстраторів і нотаріусів. 

Використовуючи підроблені документи, підозрювані оформили на товариство, директором якого був адвокат, право приватної власності на 4 земельні ділянки промисловості загальною площею майже 5 га.       

Згодом частину цих земель продали, а отримані від правочину кошти розподілили між собою і розпорядились ними на власний розсуд. 

Через дії учасників злочинної групи з комунальної власності безпідставно вибули землі ринковою вартістю понад 7,3 млн грн. Одній з територіальних громад Білоцерківського району спричинено збитки на вказану суму.       

За клопотанням прокуратури суд наклав арешт на зазначені земельні ділянки. Адвокат три місяці вже перебуває під вартою, організатору та другому співучаснику також обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.      

Досудове розслідування здійснюється слідчими Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області за оперативного супроводу Білоцерківського РВ ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.    

кількість переглядів: 2004