Прокуратура повернула державі земельну ділянку вартістю майже 6 млн грн у Національному природному парку «Голосіївський»

   

Спеціалізована екологічна прокуратура Київської області  захистила землі природно-заповідного фонду Національного природного парку «Голосіївський» від незаконної передачі у приватну власність.

Прокуратура встановила, що Гостомельська селищна рада передала у приватну власність фізичній особі земельну ділянку особливо цінних земель площею 0,15 га під будівництво житлового будинку. Але зробила вона це попри вимоги законодавства та за відсутності дозволу Кабінету Міністрів України на вилучення вказаних земель.

В апеляційній інстанції прокурори довели, що селищна рада  порушила вимоги законодавства та не мала права передавати у приватну власність землі лісового фонду.

Суд підтримав доводи прокурора, скасував незаконне рішення органу місцевого самоврядування та повернув на користь держави земельну ділянку вартістю майже 6 млн грн, що входить до складу Національного парку «Голосіївський» і є об’єктом природно-заповідного фонду.

кількість переглядів: 266