На Київщині правоохоронці виявили підпільний цех з виготовлення алкогольного фальсифікату

.

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури на території Київської області виявлено підпільний цех з виробництва недоброякісних алкогольних напоїв (ч. 3 ст. 204 КК України)

За результатами проведення санкціонованих обшуків, протиправну діяльність було припинено, а також вилучено з незаконного обігу 1200 л спирту,
4420 л готових алкогольних напоїв та обладнання, що забезпечує масове виготовлення фальсифікованих товарів. Загальна вартість вилучених товаро-матеріальних цінностей становить понад 1,2 млн. гривень.

На даний час у рамках кримінального провадження вживаються заходи щодо призначення відповідних судових експертиз, а також встановлення всіх осіб, причетних до злочинної діяльності, з метою притягнення їх до встановленої законом відповідальності.

Досудове розслідування здійснюється слідчими управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Київській області

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

кількість переглядів: 286