Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Судитимуть депутата Васильківської районної ради, який незаконно набув у власність земельну ділянку площею майже 30 га вартістю понад 10 млн грн

    

Прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно депутата Васильківської районної ради за обвинуваченням у незаконному заволодінні земельною ділянкою площею майже 30 га вартістю понад 10 млн грн на території Васильківського району.

Установлено, що у 2017 році депутат райради, використовуючи підроблені документи, а саме державний акт та витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, ввівши в оману державного реєстратора, зареєстрував право власності на вказану земельну ділянку. Після чого, цю землю підозрюваний передав до статутного капіталу фермерського господарства, у якому є директором та в подальшому передав її до статутного капіталу фермерського господарства, у якому є директором.

Дії особи кваліфіковано за ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 4 ст. 358 (використання підроблених документів), ч. 2 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, у великому розмірі), ст. 366-1 (поданні суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції») КК України.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювалось прокурорами Васильківського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. 

Пресслужба Київської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 1542