За позовом прокуратури державі повернуто землі в Згурівському районі вартістю 3 млн грн

    

Завдяки вжитим заходам представницького характеру Згурівським відділом Бориспільської місцевої прокуратури відновлено порушені права держави на земельну ділянку, що розташована в адміністративних межах Безуглівської сільської ради Згурівського району площею 2 га вартістю понад 3 млн грн.

Встановлено, що рішенням сільської ради, всупереч вимогам Земельного кодексу України та Закону України «Про землеустрій»,  громадянину надано в приватну власність зазначену земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами населеного пункту та відноситься до земель державної власності, у зв’язку з чим, її розпорядником є Головне управління Держгеокадастру у Київській області.

Крім того, передача землі у приватну власність відбувалася без прийняття компетентним органом державної влади рішення про затвердження проекту землеустрою та надання її у власність.

Судом задоволено позов місцевої прокуратури в інтересах держави про визнання недійсними і скасування рішення сільської ради, скасування рішення про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно, витребування її із чужого незаконного володіння.

Пресслужба прокуратури Київської області

кількість переглядів: 339