На Київщині горе-матір, яка викинула з вікна свою новонароджену дитину, засуджено до 3 років позбавлення волі

    

За публічного обвинувачення Білоцерківської місцевої прокуратури судом винесено вирок 21-річній жительці м. Біла Церква за умисне вбивство своєї новонародженої дитини (ст. 117 КК України). Вироком Білоцерківського міськрайонного суду її визнано винною в інкримінованому кримінальному правопорушенні та засуджено до 3 років позбавлення волі.

В ході судового розгляду встановлено, що у жовтні 2019 року дівчина, нікому не повідомивши, про те, що в неї сталися пологи, перебуваючи за місцем свого проживання, народила дитину. Одразу після пологів, породілля винесла свою новонароджену дитину на балкон та викинула через вікно квартири, розташованої на сьомому поверсі житлового будинку. Внаслідок отриманих від падіння травм, новонароджена дівчинка загинула на місці.

Попри заперечення обвинуваченої до причетності вчинення інкримінованого кримінального правопорушення, її вина повністю підтверджена зібраними доказами, а невизнавальні показання розцінені судом як намагання ухилитися від кримінальної відповідальності за скоєне.

Пресслужба прокуратури Київської області

 

кількість переглядів: 1060