Прокуратура вимагає повернути державі лісову ділянку в Тетіївському районі вартістю 2,5 млн грн

    

Білоцерківська місцева прокуратура звернулась до Тетіївського  районного суду з позовом про повернення у державну власність земельної ділянки лісового фонду на території одного із сіл Тетіївського району вартістю 2,5 млн грн.

Встановлено, що у 2010 році розпорядженням Тетіївської районної державної адміністрації передано у власність громадянина земельну ділянку площею понад 1,5 га для ведення особистого селянського господарства. В подальшому, особа оформила право приватної власності на землю та виготовила державний акт.

Разом з тим з’ясовано, що вказана земельна ділянка надана у власність  громадянину, з порушенням вимог земельного та лісового законодавства, оскільки спірна земля перебуває у постійному користуванні ДП «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Київоблагроліс» та відноситься до земель лісового фонду.

З огляду на викладене, місцева прокуратура пред’явила позов до суду про визнання незаконним та скасування розпорядження районної державної адміністрації, визнання недійсним державного акту та скасування запису про його державну реєстрацію, витребування з чужого незаконного володіння вказаної земельної ділянки лісового фонду.

Пресслужба прокуратури Київської області

кількість переглядів: 376