Депутат районної ради підозрюється у перешкоджанні діяльності журналіста

    

Прокуратурою повідомлено про підозру депутату однієї із районних рад Київської області за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналіста (ч. 1 ст. 171 КК України).

За даними слідства, 25 лютого 2020 року депутат районної ради, перебуваючи біля адміністративної будівлі районного суду на Київщині, перешкоджав роботі журналіста одного з телеканалів. Підозрюваний, з метою видалення відеозапису свого інтерв’ю, відібрав у працівника ЗМІ телефон та припинив здійснення відеозапису.

Процесуальне керівництво за досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснюється Києво-Святошинською місцевою прокуратурою. Досудове розслідування триває.

Cанкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.

Примітка: відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба прокуратури Київської області

 

кількість переглядів: 381