Судитимуть колишнього голову сільської ради Вишгородського району за фактом службового підроблення

    

Прокуратурою Київщини затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього голови однієї із сільських рад Вишгородського району за фактом службового підроблення (ч. 1 ст. 366 КК України).

Встановлено, що обвинувачений, перебуваючи на посаді голови однієї із сільських рад Вишгородського району, підробив рішення сесії сільської ради про надання громадянину дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки площею 2 га на території району.

Процесуальне керівництво за досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювалось Вишгородським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури.

У разі доведення вини, особі загрожує покарання у вигляді штрафу до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка: відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба прокуратури Київської області

кількість переглядів: 592