До суду скеровано обвинувальний акт відносно посадової особи відділу освіти Яготинської районної державної адміністрації

    

Прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт відносно посадової особи відділу освіти Яготинської районної державної адміністрації за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 191 КК України, тобто у видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та розтраті грошових коштів шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у грудні 2018 року посадова особа відділу освіти, зловживаючи службовим становищем, власноручно підписала завідомо неправдиві документи щодо виконання робіт із надання послуг по заміні віконних блоків в одній із шкіл в м. Яготині, а також документи про приймання виконаних будівельних робіт в повному обсязі, відповідно до яких виплачено договірну вартість за умовами договору підприємцю, чим завдала збитків державі на суму понад 131 тис гривень.

У разі доведення вини особи в суді, останньому загрожує позбавлення волі на строк до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба прокуратури Київської області

кількість переглядів: 365