Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
За втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність та вчинення грабежів, неодноразово судимий злочинець повернувся за грати

    

Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури в суді доведено вину, неодноразово судимого за крадіжки злочинця, який звільнившись з місць позбавлення волі втягнув у свою злочинну діяльність неповнолітнього та знову вчинив нові умисні злочини.

У грудні 2018 року 20-річний чоловік, після вживання алкогольних напоїв зі своїм неповнолітнім товаришем із застосуванням насильства пограбував жінку, яка проходила повз них. Розподіливши викрадене майно злочинці не зупинилися та того ж дня знову здійснили нове пограбування одинокої жінки, яка поверталася додому. Перебуваючи в азарті, злочинець не зміг зупинитися і втретє спробував здійснити пограбування жінки, однак отримав опір. Остання розпилила йому в обличчя газовий балончик тому він змушений був втекти.

За результатами судового розгляду Богуславським районним судом чоловіка визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 186 (грабіж), ч.3 ст.15, ч.2 ст.186 (замах на грабіж), ч.1 ст.304 (втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність) КК України та засуджено до 4 років 6 місяців позбавлення волі.

Також судом засуджено його неповнолітнього спільника, якого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.186 (грабіж) КК України та призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі, однак з урахуванням, що до кримінальної відповідальності останній притягається вперше, щиро розкаявся у скоєному та активно сприяв слідству, суд звільнив його від відбування покарання з випробуванням із іспитовим терміном 1 рік, протягом якого до засудженого будуть вживатись заходи передбачені пробаційною програмою «Зміна прокриміногенного мислення».

Прес-служба прокуратури Київської області

кількість переглядів: 1824