Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Прокуратура Київської області відстояла позицію щодо повернення до комунальної власності приміщення колишнього дитячого садочка у м. Бровари площею майже 400 м2

    

Установлено, що Управлінням комунальної власності Броварської міської ради та Управлінням освіти і науки Броварської міської ради передано громадській організації в платне користування приміщення колишнього дитячого садочка у м. Бровари площею майже 400 м2 для розміщення Центру реабілітації від наркотичної та алкогольної залежності.

Разом з тим, договір оренди нерухомого майна суперечить вимогам ст. 16 Закону України «Про дошкільну освіту», оскільки вивільнені приміщення ліквідованих державних та комунальних дошкільних навчальних закладів використовуються виключно для роботи з дітьми, а майно, яке є державною або комунальною власністю  придбання чи відокремлення якого призначене для здобуття дітьми дошкільної освіти, використовується виключно із зазначеною метою.

Відтак, спірним правочином фактично змінено цільове призначення приміщення колишнього дошкільного навчального закладу та визначено його використання для розміщення центру реабілітації від наркотичної та алкогольної залежності, тобто не для роботи з дітьми.

Господарським судом Київської області задоволено позов прокуратури області про визнання вказаного договору недійсним, в частині звільнення та повернення майна, провадження у справі закрито у зв'язку з фактичним виконанням зазначених позовних вимог під час судового розгляду.

Прес-служба

прокуратури Київської області

кількість переглядів: 2675