Прокуратурою Київської області затримано слідчого поліції за підозрою в отриманні неправомірної вигоди в сумі 600 доларів США (ФОТО)

    

Прокуратурою Київської області спільно зі співробітниками ГУ СБУ у місті Києві та Київській області за оперативного супроводження працівників внутрішньої безпеки НП в області затримано слідчого Обухівського відділу поліції ГУНП в Київській області, який вимагав від громадянина грошові кошти та в подальшому через посередника отримав неправомірну вигоду в сумі 600 доларів США за прийняття рішення про повернення речового доказу, який був вилучений у ході розслідування кримінального провадження.   

           

Слідчого поліції  в порядку ст. 208 КПК України затримано.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманій особі у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (вимагання й одержання неправомірної вигоди особою, яка займає відповідальне становище) КК України. 

На даний час тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Прес-служба

прокуратури Київської області

кількість переглядів: 3268