Прокуратурою Київської області доведено вину керівника Білоцерківської районної лікарні ветеринарної медицини у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією

    

Установлено, що керівник Білоцерківської районної лікарні ветеринарної медицини, будучи суб’єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив свого безпосереднього керівника про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник під час видачі наказу «Про виплату премій», згідно з яким преміював свою дружину.

Органами прокуратури Київської області забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

Завдяки професійній та принциповій позиції органів прокуратури області судом першої інстанції керівника районної лікарні визнано винним у вчинені адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією та накладено грошове стягнення у виді штрафу.

Прокуратура Київської області, як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції, і надалі вживатиме заходи, направлені на притягнення до передбаченої законодавством відповідальності осіб, які вчинили  адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. 

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

 

кількість переглядів: 2082