За фактом масового отруєння дітей у дитячому таборі в Переяслав-Хмельницькому районі прокуратурою Київської області розпочато кримінальне провадження

    

Прокуратурою Київської області невідкладно відреаговано на масове отруєння 12 дітей в дитячому оздоровчому таборі санаторного типу «Славутич», за вказаним фактом внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) КК України.

 

Установлено, що в понеділок, 02 липня поточного року, 11 вихованців  спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з художньої гімнастики СДЮШОР «Школа Дерюгіних» звернулись до медпункту санаторію зі скаргами на розлад травлення, слабкість та головний біль.

 

Крім того, до реанімаційного відділення КЗ «Переяслав-Хмельницька ЦРЛ» доставлено ще одну 8-річну дівчинку, яка наразі у тяжкому стані.

 

На даний час вживаються всі необхідні заходи для встановлення причин масового отруєння дітей та притягнення винних у цьому осіб до відповідальності.

 

Слід додати, що в провадженні господарських судів розглядаються справи за позовами прокуратури Київської області щодо повернення майна дитячого табора «Славутич» у державну власність. Прокуратурою Київської області встановлено, що товариство, яке орендує державне майно незаконно провело його реконструкцію та безпідставно оформило право власності на дитячий табір.

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

 

кількість переглядів: 3283