Прокуратура Київської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього старшого майстра лісу, який перебуваючи на посаді, розтратив ліс на загальну суму майже 80 тисяч гривень

    

Установлено, що в липні 2016 року в зв'язку із призначенням нового керівника державного підприємства в одному із сіл Бориспільського району проведено інвентаризацію лісопродукції на підприємстві.

В ході якої з'ясувалося, що чоловік, перебуваючи на посаді старшого майстра лісу, виконуючи організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції та будучи матеріально відповідальною особою, вчинив розтрату майже 300 куб/м лісу, чим спричинив матеріальної шкоди державному підприємству на загальну суму майже 80 тисяч гривень.

За процесуального керівництва Києво-Святошинської місцевої прокуратури чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Наразі місцевою прокуратурою завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні та скеровано обвинувальний акт до суду.

Відтепер обвинуваченому загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Прес-служба

прокуратури Київської області

кількість переглядів: 2243