Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Завдали майже 1,2 млн грн збитків під час відновлення житлових будинків у Бучі - судитимуть підрядника та інженера з технагляду

          

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальні акти стосовно підрядника за фактами заволодіння чужим майном та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України), а також інженера з технагляду за обвинуваченням у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

Розслідуванням встановлено, що підрядник виконував роботи з відновлення багатоквартирних житлових будинків, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф у місті Буча.

Він склав і видав офіційні документи із завищеними показниками вартості фактично виконаних робіт, використаних матеріалів та витрат.

Інший обвинувачений не забезпечив належним чином технічний нагляд на об’єкті будівництва відповідно до вимог затвердженої проєктної документації та погодив акт приймання виконаних робіт.

На цій підставі товариству зайво перераховано майже 1,2 млн грн бюджетних коштів, чим спричинено збитки місцевому бюджету.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими ГУ Нацполіції в Київській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції Укра їни особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

кількість переглядів: 105