Обвинувальний акт відносно фотографа, який розбещував неповнолітніх дівчат скеровано до суду
.

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Київської обласної прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно відомого фотографа за обвинуваченням у вчиненні ряду тяжких, особливо тяжких злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканності особи (ч. 2 ст. 153, ч. 2 ст. 15  ч. 3 ст. 152, ч. 3, 4 ст. 152, ч. 1 ст. 156 КК України)

Слідством встановлено, що чоловіком впродовж тривалого часу вчинювались різні дії сексуального характеру відносно малолітніх та неповнолітніх дівчат, ряд з яких носили насильницький характер. Наразі йому інкримінується 11 епізодів злочинної діяльності, потерпілими є 7 неповнолітніх дівчат, двоє з них на час скоєння кримінальних правопорушень - не досягли 14-річного віку. Наймолодшій дівчинці на момент зґвалтування виповнилось лише 12 років.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні закінчено, обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

На даний час обвинувачений перебуває під вартою.

Досудове розслідування здійснювалось слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Київській області за оперативного супроводу управління міграційної поліції ГУНП в Київській області

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 252