Судитимуть працівника комунального підприємства за розтрату майже 1 млн грн бюджетних коштів

    

Бориспільська місцева прокуратура затвердила та скерувала до суду для розгляду по суті обвинувальний акт відносно працівника комунального підприємства у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених   ч. 1 та ч. 3 ст. 191 КК України (розтрата чужого майна, яке було ввірене особі, в тому числі вчинена повторно).


Установлено, що в період часу з 2016 по 2019 роки обвинувачений, перебуваючи на посаді агента - касира ритуальної дільниці Бориспільського КП «ВУКГ», реалізовуючи місцевим жителям товари ритуального характеру, привласнив частину отриманих коштів за продаж вказаних товарів, чим спричинив збитки місцевому бюджету в розмірі майже 1 млн грн.

 


У разі доведення вини обвинуваченого у вчиненні вказаних злочинів, йому загрожує покарання у виді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.


Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Пресслужба прокуратури Київської області

кількість переглядів: 1085