Викрито організовану озброєну групу – банду, яка займалась розбійними нападами

    

Прокуратурою області спільно з поліцією Київщини викрито організовану озброєну групу – банду, у складі 4 осіб, які займались розбійними нападами на домоволодіння окремих громадян на території Київської області.

Встановлено, що зловмисники тривалий час збирали інформацію про потерпілих, їх спосіб життя, транспортні засоби на яких вони пересуваються, наявність охорони, місця проживання потерпілих.

Учасники банди проникали до елітних домоволодінь та, погрожуючи зброєю та фізичною розправою виносили грошові кошти та коштовності. Під час одного з таких зухвалих нападів, злочинці навіть прострелили ногу власнику оселі.

Затримання зловмисників проводилось у різних районах області.

Під час проведення санкціонованих обшуків виявлено та вилучено зброю, вибухівку, засоби конспірації, якими користувались злочинці під час розбійних нападів, а також награбоване майно потерпілих.

Учасників озброєної групи затримано в порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 257 (бандитизм), ч. 4 ст. 187 (розбій), ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України.

Зловмисникам загрожує покарання строком до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

  

Пресслужба прокуратури Київської області

кількість переглядів: 1506