Прокуратура Київщини повідомила про підозру особі, яка незаконно заволоділа майном одного із підприємств Білоцерківського району, вартістю майже 175 млн грн

    

Білоцерківська місцева прокуратура повідомила про підозру 37-річному чоловіку  у  вчиненні   кримінального   правопорушення,   передбаченого ч. 3 ст. 206-2 КК України (протиправне заволодіння майном підприємства).

Так, у вересні 2018 року зловмисник, використовуючи підроблені печатки одного із підприємств Білоцерківського району та приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу, здійснив підроблення та реєстрацію офіційних документів підприємства.

 

У подальшому, чоловік подав фальшиву документацію державному реєстратору для внесення змін до установчих документів юридичної особи.

 

Таким чином, підозрюваний протиправно заволодів корпоративними правами підприємства, а саме його статутним капіталом та майновими правами на нерухоме і рухоме майно загальною вартістю майже 175 млн грн.

Крім того, діючи за аналогічною схемою, чоловік відчужив корпоративні права підприємства на користь третіх осіб.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба

прокуратури Київської області

кількість переглядів: 1304