Прокуратура Київської області відстояла призначення справедливого покарання рецидивісту у вигляді 7,6 років позбавлення волі з конфіскацією майна за скоєння розбійного нападу

    

Під час досудового розслідування встановлено, що 43-річний чоловік, будучи неодноразово засудженим, в тому числі і за вчинення розбою, до якого застосовано умовно-дострокове звільнення від відбування покарання, протягом невідбутої частини покарання, перебуваючи в смт. Гостомель, з метою грошової наживи, проник до господарського приміщення, в якому перебував потерпілий та наніс останньому декілька ударів цеглиною по голові та один удар ножем в область попереку. Після нападу рецидивіст заволодів грошовими коштами  потерпілого та залишив місце злочину.

 

Чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 (розбій) КК України та скеровано обвинувальний акт до суду.

 

За клопотанням прокуратури, під час досудового розслідування, рецидивіст перебував під вартою.

 

Завдяки якісному підтриманю Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури державного обвинувачення, зловмисника визнано винним у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення та засуджено до справедливої міри покарання у вигляді 7,6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

кількість переглядів: 2091